ADZ Blok System

 • Brak Ceny
 • Data publikacji: 12/10/2020
  • Andrychów, małopolskie, Polska

ADZ Blok System to firma specjalizująca się w produkcji solidnych bloków z litego betonu przeznaczonych do budowy ścian hal, murów oporowych, boksów, ogrodzeń czy wygrodzeń kompostowni. Bloki betonowe mają odpowiedni kształt i masę, dzięki czemu można je wykorzystać w trakcie realizacji różnych przedsięwzięć budowlanych. Wyróżniają się także dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki możliwości swobodnego układania bloków betonowych jeden na drugim planowane inwestycje przebiegają szybko i sprawnie. Firmie można zlecić kompleksową realizację przedsięwzięcia od projektu, przez produkcję materiałów, po ich dostawę i montaż. Ofertę dopełniają usługi z zakresu montażu elementów dodatkowych takich jak konstrukcje stalowe, bramy czy zadaszenia.

Podaje namiary:
ADZ System
http://adz-system.pl/
+48 519 535 700
biuro@adz-system.pl
34-120 Andrychów

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"


Powiązane Ogłoszenia

 • Ototatry wycieczki jednodniowe

  Ototatry wycieczki jednodniowe

  Inne usługi Zakopane (małopolskie) 23/04/2020 Brak Ceny

  Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wycieczek jednodniowych krajowych i zagranicznych. Głównymi produktami firmy OtoTatry są wycieczki na terenie Podhala, Tatr i Słowacji. Naszą ofertę kierujemy w przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz...

 • EUROTEX – taśmy transportujące i pasy napędowe

  EUROTEX – taśmy transportujące i pasy napędowe

  Inne usługi Skawina (małopolskie) 09/04/2020 Brak Ceny

  EUROTEX jest firmą specjalizującą się w dziedzinie szeroko pojętego transportu wewnętrznego oraz technice napędowej. Na rynku jesteśmy od 2005 roku, a od tego czasu udało się nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w branży technicznej. Zatrudniamy wykwali...

 • Porównanie i ranking kont studenckich

  Porównanie i ranking kont studenckich

  Inne usługi Budzów (małopolskie) 20/03/2020 1.00 zł

  Aktualne porównanie i ranking kont studenckich, polecamy sprawdzić jak założyć najlepsze konto bankowe dla studenta. Strona zawiera analizę opłat i promocji za studenckie konta bankowe.